Wiadomości

Odszedł na wieczną służbę

Data publikacji 23.06.2022

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci naszego Kolegi sierż. sztab. Jacka Szynkiewicza. Miał 50 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę oraz przyjaciół. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim, jego rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Sierż. sztab. Jacek od początku swojej kariery mundurowej trwającej prawie 15 lat związany był z Komendą Powiatową Policji w Aleksandrowie Kujawskim. Początkowo pełnił służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym, by od 2008 roku kontynuować ją w Komisariacie Policji w Ciechocinku. W 2014 roku wrócił do Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie i służył w Zespole Ruchu Drogowego. W ostatnim czasie zajmował się prowadzeniem czynności w sprawach o wykroczenia.

Jacek był pasjonatem piłki nożnej. Przez kilka lat był trenerem najmłodszych miłośników tego sportu. Prowadził zajęcia sportowe w Wagańcu i Stawkach.
Na zawsze zapamiętamy Jacka jako ciepłego, przyjacielskiego, życzliwego człowieka oraz dobrego kolegę i znakomitego towarzysza służby.
Sierż. sztab. Jacek Szynkiewicz odszedł w wieku 50 lat. Pozostawił pogrążonych w smutku rodzinę i przyjaciół.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 24 czerwca 2022 roku o godzinie 13.00 w Kościele N.M.P. Wspomożenia Wiernych w Aleksandrowie Kujawskim.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim łączą się w bólu z bliskimi, składając wyrazy głębokiego współczucia.

 

 

 

Powrót na górę strony